Regijsko tekmovanje v atletiki

V petek, 12. 5. 2017 so se v Žalcu odvijale področne igre v atletiki. Izjemno uspešno so tekmovali atleti in atletinje naše šole, saj so ekipno slavili 1. mesto tako fantje, kot dekleta.

Posamezno pa so se uvrstili tako: Maja Kac 1. mesto tek 60m in 2.mesto tek 300m. Klavdija Šolinc je bila druga v skoku v daljino in tretja v teku 60m. Maruša Mikek je osvojila 2.mesto v skoku v višino in 3. mesto v skoku v daljino. Maja Lorger je zmagala v skoku v višino, Karolina Slatinšek pa je bila 3. v teku na 1000m. Lorella Goršek je zasedla 5. mesto v metu žvižgača in 6. mesto v teku na 300m. Maša Gorenc je osvojila 6. mesto v metu žvižgača, Veronika Trinkaus pa si je pritekla 4. mesto v teku na 1000m.

Fantje so dosegli naslednje rezultate: Domen Pungertnik je osvojil 2. mesto v teku na 60m in 3. mesto v skoku v daljino. Žiga Golob je bil zmagovalec skoka v višino in daljino, Aleksander Adamovič  je bil 5. v teku 60m in 4. v metu žvižgača. Urh Štober je osvojil 2. mesto v teku na 300m, Tilen Strmčnik pa je bil 6. Alen Bravo si je v višino priskakal 2. mesto, Anže Atelšek pa pritekel 4.mesto v teku 1000m. Dardan Zekolli je bil drugi v teku 1000m, Damijan Napotnik pa v metu žvižgača.

Naša štafeta 4x 100m v postavi Pungertnik, Štober, Kac, Šolinc je osvojila 2. mesto. Za odlične nastope čestitamo vsem tekmovalkam in tekmovalcem.

Slike si lahko pogledate na spodnji povezavi.